МЕНЮ

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО
НА КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ "OSVITA BEST"!
СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ЕКОНОМІКА"
ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЄЮ (ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ)
"HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ"
ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ВИХОВНА РОБОТА

1. Навчання у Хмельницькому національному університеті за спеціальністю 051 Економіка ОП «HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ» це не тільки виконання навчального плану, а й цікаве студентське життя. Згідно плану виховної роботи кафедри управління персоналом і економіки праці Хмельницького національного університету на 2021-2022 н.р., затвердженого завідувачем кафедри д.е.н., професором Ведерніковим М.Д., викладачі та куратори академічних груп ОП «HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ» проводять активну профорієнтаційну та виховну роботу. Одним із цікавих виховних заходів, що організували куратори студентських груп ОП «HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ» та «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКА ПРАЦІ» була екскурсія на підприємство ХКП «Електротранс», з метою популяризації організацій комунальної власності місцевого самоврядування, інформування студентів про роль, специфіку їх діяльності та стан реформування. За дорученням директора ХКП «Електротранс» Бобуха Сергія Олександровича, заступник директора Наталія Іванівна Свистун-Смоляк та представники тролейбусного парку провели цікаву та повчальну екскурсію. Був проведений інструктаж з охорони праці, знайомство із моделями тролейбусів, пунктами технічного обслуговування та ремонтними цехами. Також заступник директора Наталія Іванівна ознайомила студентів та викладачів із інноваційними формами оплати проїзду та новими валідаторами. Студентів зацікавила інформація про новації у оплаті за проїзд та нові додатки для поповнення електронного квитка. Приємною несподіванкою викладачам кафедри управління персоналом і економіки праці було зустріти на підприємстві ХКП «Електротранс» випускника, який декілька років тому закінчив університет за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці», а зараз успішно працює. На кінець екскурсії студенти проїхалися по території автопарку на новому тролейбусі та із приємними враженнями пішли на навчання. Представники кафедри подякували директору ХКП «Електротранс» Сергію Олександровичу та домовилися про подальшу співпрацю.

2. 29.09.2021р. студенти спеціальності "Економіка" за ОПП "HR-Інжиніринг у бізнес- економіці" та " Управління персоналом та економіка праці" Хмельницького національного університету мали можливість відвідати Хмельницьку міську раду та познайомитися із представниками місцевого самоврядування. Розпочала екскурсію директор музею історії міста Хмельницького Галина Барабаш, яка розповіла історію будівлі міської ради та історію Проскурова – Хмельницького. Під час другої частини екскурсії студенти працювали в сесійній залі. Керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій розповіла молоді про склад депутатського корпусу, важливість злагодженої роботи міського голови та депутатів. Окремо Юлія Сергіївна зупинилася на важливості самоосвіти та постійної роботи над собою. «Закликаю вас бути активними та долучатися до життя громади. Ми даємо чимало можливостей для цього. Ви можете пройти практику в структурних підрозділах міської ради під час навчання у вищому навчальному закладі. Після здобуття освіти є можливість стажування в міській раді. За підсумками стажування можна отримати пропозицію працевлаштування. Також діє освітній проект «Школа сучасного лідера», де ми навчаємо не боятися та йти вперед у своєму розвитку», - розповіла Юлія Сабій. Після завершення спілкування в подарунок студенти отримали брошуру «Хмельницька міська рада. Проскурівське реальне училище» (з серії «Пам’ятки історії та архітектури міста Хмельницького», автор С. Єсюнін). Дякуємо за сприяння та організацію візиту керуючій справами виконавчого апарату Хмельницької міської ради - Сабій Юлії.

3. У вівторок 26.09.2021 р. відбувся ознайомчий візит студентів першого курсу спеціальності «HR інжиніринг у бізнес економіці» Хмельницького національного університету до Хмельницької обласної ради. У ході візиту, студенти ознайомились із організаційною структурою ради, роботою депутатського корпусу, процедурою проведення сесій обласної ради, роботою виконавчого апарату обласної ради. Ознайомчий візит дозволив студентам дізнатись про роботу органів місцевого самоврядування, та зацікавитись перспективною майбутнього працевлаштування у органах самоврядування. Дякуємо за сприяння та організацію візиту голові Хмельницької обласної ради - Віолеті Лабазюк, керуючій справами виконавчого апарату обласної ради - Лещишеній Олені, заступнику начальника відділу господарського забезпечення - Горецькому Сергію.

4. Продовжується конструктивна співпраця кафедри управління персоналом і економіки праці Хмельницького національного університету з Національною службою посередництва і примирення у Хмельницькій області. 24 вересня 2021 року відбулася зустріч студентів першого курсу спеціальності «Економіка» за спеціалізацією «HR-Інжиніринг у бізнес-економіці» з начальником Відділення Сніжаною Вікторівною Паюк та головним спеціалістом Відділення Інною Миколаївною Гаварою. У ході лекції Сніжана Вікторівна ознайомила студентів із завданнями, функціями та напрямами роботи НСПП, основними положеннями Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та Закону України «Про соціальний діалог». Особливу увагу слухачів було звернуто на переваги вирішення конфліктів шляхом вступу в КТС(К) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та підкреслила важливість опанування майбутніми спеціалістами правових знань для вирішення трудових конфліктів легітимним шляхом, використовуючи правові засоби захисту своїх прав та законних інтересів.

5. 22 вересня у рамках угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Хмельницькій області (Відділення) та Хмельницьким національним університетом (Університет) відбулась робоча зустріч начальника Відділення С. Паюк та головного спеціаліста Відділення І. Гавари із завідувачем кафедри управління персоналом і економіки праці Університету, професором М. Ведерніковим та викладачем кафедри, доцентом О. Волянською-Савчук. Під час зустрічі підсумовано результати співпраці та шляхи її подальшого розвитку, зокрема обговорено проведення спільних заходів з метою підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин та студентської молоді. Також, узгоджено питання щодо проведення фахівцями Відділення лекційних та практичних занять, а також дводенного семінару для студентів на тему: "Застосування норм Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Закону України "Про соціальний діалог в Україні". С. Паюк наголосила на важливості ознайомлення студентів з практикою вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах, в установах та організаціях Хмельницької області. За результатами зустрічі учасниками досягнуто домовленості щодо підписання угоди про проходження практики студентами Університету на базі Відділення.

6. На сучасному етапі розвитку системи вищої освіти співпраця зі стейкхолдерами є запорукою успішної підготовки майбутніх фахівців. У рамках роботи з підвищення рівня правових знань серед студентської молоді 23 вересня 2021 року в Хмельницькому національному університеті відбулася зустріч студентів спеціальності «Економіка» за спеціалізацією «Управління персоналом та економіки праці» з головним спеціалістом відділення Національної служби посередництва і примирення у Хмельницькій області Інною Миколаївною Гаварою на тему: «Національна служба посередництва і примирення: основні завдання та її роль у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів)». Під час першої зустрічі студентів ознайомили із завданнями, функціями та напрямами роботи НСПП, основними положеннями Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та Закону України «Про соціальний діалог», також узагальнили знання про Стандарти професійної (професійно-технічної) освіти на модульно-компетентнісній основі з конкретних робітничих професій, особливості їх запровадження в закладах професійної (професійно-технічної) освіти незалежно від форм власності та підпорядкування, на підприємствах, в установах, організаціях, що здійснюють або забезпечують підготовку кваліфікованих робітників. Прочитана лекція викликала жвавий інтерес студентів про що свідчила їх активність під час лекції та обговорення висвітленої теми.

7. Цьогоріч у вересні СТУДЕНТИ-ПЕРШОКУРСНИКИ відкрили нову, цікаву сторінку у житті! Ми впевнені, що ви зробили вірний крок, обравши спеціальність «ЕКОНОМІКА» за спеціалізацією (освітньою програмою) «HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ»! Навчання в університеті це не тільки лекції, семінари, практичні зайняття, а ще й спортивні змагання, вечірки, подорожі, дискотеки, студентська дружба тощо. Поруч із вами – нові друзі, разом із якими ви будете долати всі перешкоди на вашому шляху, рухатися уперед, а й згодом будете згадувати роки навчання в університеті як кращий період свого життя! Майте бажання вчитися! Адже навчання без бажання неможливе, матимете бажання вчитися і будете добре вчитися – обов’язково станете успішними людьми! Викладачі університету зроблять усе необхідне для того, щоб ви отримали знання, але без вашого бажання нічого не вийде. У добрий час, у світлу путь-дорогу !!!

Залиште дані і ми з вами звяжемось

ONLINE - INFO

КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
"АБІТУРІЄНТУ – 2022"
за напрямом «ЕКОНОМІКА»

Немає такого часу, щоб нас не було
І немає такого місця, де б ми не були,
Ми є скрізь і завжди!

© Колектив кафедри УПЕП

ЦЕНТР НАДАЄ КОНСУЛЬТАЦІЇЇ З НАСТУПНИХ ПИТАНЬ:

 • 1. Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів
 • 2. Подача електронної заяви та необхідних документів на вступ до ВНЗ
 • 3. Загальні положення вступу до ВНЗ у 2022 році
 • 4. Конкурсний відбір
 • 5. Право здобувачів вищої освіти на різні джерела її фінансування
 • 6. Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання
 • 7. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до ВНЗ
 • 8. Організація та проведення конкурсного відбору
 • 9. Рейтингові списки вступників та рекомендації до зарахування у ВНЗ
 • 10. Зарахування до ВНЗ
 • Консультації надають :
phone
 • Леся Вікторівна 067-381-21-22
 • Наталія Петрівна 097-812-49-87
 • e-mail: upepfeu@gmail.com

Хто володіє інформацією, той володіє світом

© Н.М. Ротшильд