МЕНЮ

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО
НА КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ "OSVITA BEST"!
СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ЕКОНОМІКА"
ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЄЮ (ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ)
"HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ"
ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

СТУДЕНТИ ХНУ - ОЛІМПІЙСЬКІ ЧЕМПІОНИ

О Спорт! Ти прогрес! Ти сприяєш вдосконаленню людини - найбільш прекрасного творіння природи.
П'єр де Кубертен

Нагорний Сергій –
Чемпіон та срібний призер Ігор ХХІ Олімпіади:
в Монреалі, ХХІІ Олімпіади в Москві (7-ме місце),
чемпіон світу(1979р.) у веслуванні на байдарці-двійці,
бронзовий призер чемпіонатів світу на байдарці-четвірці(1977-1979 рр.)
десятиразовий чемпіон СРСР.
Нагороджений орденом "Дружби народів"(1976 р.)
Заслужений майстер спорту СРСР
МЕХАНІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Таймазов Тимур –
чемпіон Ігор ХХVI Олімпіади в Атланті
у важкій атлетиці в ваговій категорії до 108 кг.
срібний призер ХХV Олімпіади в Барселоні у ваговій категорії до 100 кг.
Багаторазовий чемпіон світу(1993 р.-двічі, 1994 р.-тричі),
Європи (1992 р.- тричі, 1993 р.- тричі).
Багаторазовий рекордсмен світу і Європи
Нагороджений почесною відзнакою Президента України(1955 р.),
хрестом "За мужність"(1996 р.).
Заслужений майстер спорту України
ІНЖЕНЕРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Пундик Галина –
чемпіонка Ігор ХХІХ Олімпіади в Пекіні у фехтуванні
на шаблях у командній першості. На чемпіонатах
-світу здобула сім медалей: дві золоті, чотири срібні,
-одну бронзову. На Європейських чемпіонатах відповідно : 2-3-3.
-На трьох літніх Всесвітніх Універсіадах виборола три срібних і одну
бронзову медалі.
-Триразова володарка нагороди "Герой спортивного року"
-(2007, 2008, 2009 рр.). Багаторазова чемпіонка України.
-Нагороджена орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.(2008 р.)
-Заслужерий майстер спорту України
-ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Жовнір Ольга –
чемпіонка Ігор ХХІХ Олімпіади в Пекіні у фехтуванні на ша шаблях у
командній першості
Стала чемпіонкою світу у командній першості в Атланті(2009 р.) і Європи:
в Пловдіві(2009 р.) та Лейпцігу(2010 р.).
Двічі срібна призерка чемпіонату світу (2010, 2011 рр.) і Європи(2011 р.)
У 2009 році :
визнана володаркою нагороди "Герой спортивного року" Багаторазова
чемпіонка України і етапів Кубка світу.
Нагороджена орденом "За заслуги" ІІІ ступеня (2008 р.).:
Заслужений майстер спорту України
ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Янчук Дмитро –
бронзовий призер Ігро ХХХІ Олімпіади в Ріо-Де-Женейро
у каное-двійці на дистанції 1000 м. У 2015р.- бронзовий
призер чемпіонату світу на дистанції 500 м (Мілан), чемпіон європи - 100
м, срібний призер - 500 м і бронзовий призер у каное-четвірці 1000 м(Раціце).
у 2016 році став чемпіоном світу серед молоді(двічі)
на коное-двійці і каное-четвірці.
У 2013 році виграв золоту медаль на літній Всесвітній Універсіаді
у каное-двійці і срібну- у каное-четвірці.
Нагороджений орденами:"За заслуги" ІІІ ступеня (2013 р.),
"За заслуги" ІІ ступеня (2016 р.). Багаторазовий чемпіон України.
Заслужений майстер спорту України
ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Вешко Валерій –
учасник Ігор ХХІV Олімпіади в Сеулі,
семиразовий чемпіон світу у веслуванні на каное-двійці.
На літній Всесвітній Універсіаді в Загребі виборов дві золоті медалі на
500 і на 1000 м.
В 1986 р. став чампіоном ІХ Спартакіади народів СРСР, володарем кубка
СРСР. Дванадцятиразовий чемпіон СРСР. Заслужений майстер спорту СРСР
ІНЖЕНЕРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Слівінський Олексій –
учасник Ігор ХХVІ Олімпіади в Атланті.
У 2013 р. в Райнесвілі, в складі байдарки-четвірки виборов звання
чемпіона світу.
Протягом десяти років, на чемпіонаті світу, здобув у веслуванні на
байдарці-одиночці
і байдарці-четвірці на 200 метрів по три срібні і бронзові медалі.
Більше тридцяти разів був чемпіоном України.
Нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступення (1999 р.)
Заслужений майстер спорту України


Лукашенко Володимир –
учасник Ігор ХХVІІ Олімпіади в Сіднеї та .
Ігор ХХVІІІ Олімпіади в Афінахз фехтування на шаблях.
Нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступення (2003 р.)
Заслужений майстер спорту України
ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН


Штурбабін Олег –
учасник Ігор ХХVІІІ Олімпіади в Афінахз фехтування на шаблях.
Багаторазовий чемпіон України
Нагороджений медаллю "За працю і звитягу" і Грамотою Верховної ради України.
Заслужений майстер спорту України
ІНЖЕНЕРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Головченко Людмила –
учасник Ігор ХХVІІІ Олімпіади в Афінахз фехтування на шаблях.
Багаторазова переможниця і призерка чемпіонатів України та міжнародних
змагань з вільної боротьби.
Майстер спорту України міжнародного класу
ІНЖЕНЕРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Філонюк Тетяна –
учасник Ігор ХХІХ Олімпіади в Пекіні
та Ігор ХХХ Олімпіади в Лондоні, срібна призерка чемпіонату Європи,
Багаторазова переможниця і призерка чемпіонатів України та міжнародних
змагань з легкої атлетики (марафонський біг)
Майстер спорту України міжнародного класу ІНЖЕНЕРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Бойко Дмитро –
учасник Ігор ХХХ Олімпіади в Лондоні
У 2006 р. став чемпіоном світу серед молоді в особистому заліку (Корея)
і срібним призером чемпіонату світу серед дорослих в командних змаганнях (Італія).
Нагороджений медаллю "За працю і звитягу"
Заслужений майстер спорту України.
ФАКУЛЬТЕТ ПРОГРАМУВАННЯ ТА КОМП'ЮТЕРНИХ І ТЕЛКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ


Грищун Інна –
учасник Ігор ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро
з веслування на байдарці-двійці і байдарці-одиночці.
В 2010 році стала переможнецею кубка світу у байдарці-четвірці на
дистанції 500 м., байдарці-четвірці 200 м і байдарці-двійці - на 500 м.
Майстер спорту України міжнародного класу.
ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Алтухов Павло –
учасник Ігор ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро
з веслування на каное-одинці(5-те місце) бронзовий призер кубку світу на
1000м, бронзовий призер чемпіонату Європи, срібний призер чемпіонату світу і
Європи серед молоді.,
Майстер спорту України міжнародного класу.
ІНЖЕНЕРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Залиште дані і ми з вами звяжемось

ONLINE - INFO

КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
"АБІТУРІЄНТУ – 2020"
за напрямом «ЕКОНОМІКА»

Немає такого часу, щоб нас не було
І немає такого місця, де б ми не були,
Ми є скрізь і завжди!

© Колектив кафедри УПЕП

ЦЕНТР НАДАЄ КОНСУЛЬТАЦІЇЇ З НАСТУПНИХ ПИТАНЬ:

  • 1. Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів
  • 2. Подача електронної заяви та необхідних документів на вступ до ВНЗ
  • 3. Загальні положення вступу до ВНЗ у 2020 році
  • 4. Конкурсний відбір
  • 5. Право здобувачів вищої освіти на різні джерела її фінансування
  • 6. Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання
  • 7. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до ВНЗ
  • 8. Організація та проведення конкурсного відбору
  • 9. Рейтингові списки вступників та рекомендації до зарахування у ВНЗ
  • 10. Зарахування до ВНЗ
  • Консультації надають :
phone
  • Леся Вікторівна 067-381-21-22
  • Наталія Петрівна 097-812-49-87
  • e-mail: upepfeu@gmail.com

Хто володіє інформацією, той володіє світом

© Н.М. Ротшильд