МЕНЮ

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО
НА КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ "OSVITA BEST"!
СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ЕКОНОМІКА"
ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЄЮ (ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ)
"HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ"
ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ КАФЕДРИ УПЕП

О Спорт! Ти прогрес! Ти сприяєш вдосконаленню людини - найбільш прекрасного творіння природи.
П'єр де Кубертен

Сіньковська Анастасія Володимирівна
студентка групи УПЕП-18-3.
Багаторазова чемпіонка і призер обласних і районних турнірів,
нагороджена дипломами, грамотами та медалями за високі спортивні
досягнення з баскетболу:
Спартакіада школярів Хмельницької області 2017 року з баскетболу 3х3 серед дівчат:
І місце;
Обласний чемпіонат з баскетболу 3х3 серед команд загальноосвітніх навчальних закладів:
І місце;
Міські змагання з легкої атлетики в залік міської Спартакіади:
ІІ місце;
Відкритий Чемпіонат Львівської області з баскетболу серед дівчат 2000-2001 р.н.:
ІІ місце;
Відкрита першість ДЮСШ з баскетболу серед дівчат 2000 р.н.:
ІІ місце.


Дьячок Олександр Сергійович –
студент групи УПЕП-18-1.
Багаторазовий чемпіон і призер обласних і районних
турнірів, нагороджений дипломами, грамотами та медалями
за високі спортивні досягнення з кікбоксингу:
Чемпіонат області з кікбоксингу:
ІІ місце;
Кікбоксинг «ВАКО» у розділі фул-контакт:
І місце;
Кікбоксинг «WАКО» у розділі лайт-контакт:
ІІ місце;
Кікбоксинг «ВАКО» у розділі лоу-кік:
І місце;
Чемпіонат України з кікбоксингу WАКО у розділі лайт-контакт:
І місце;
Відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу розділ лоу-кік:
І місце;


Крамар Руслан Михайлович –
студент групи УПЕП-17-2.
Багаторазовий призер і переможець обласних і районних турнірів,
нагороджений дипломами, грамотами та медалями за високі спортивні досягнення:
-п`ятиразовий переможець районних турнірів з футболу
в 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 роках.
-трьохразовий переможець районних турнірів з бакетболу
в 2014, 2015, 2016 роках.
-переможець районного турніру з волейболу
в 2015 році.
-переможець районного турніру з гандболу
в 2016 році.
-друге місце районного турніру з настільного тенісу
в 2016 році.
-друге місце районних змагань з легкої атлетики у прижках у довжину з розбігу
в 2015 році.
-грамотою і кубком за особистий вагомий внесок у розвитоку фізичної культури і спорту, як гравець основного складу ФК «Евеліна»
в 2015 році.
-перше місце в обласних змаганнях з футболу
в складі ДЮСШ Ярмолинці в 2013 році.
-друге місце в обласній спартакіаді з баскетболу
в 2017 році.
-третє місце в обласному турнірі з баскетболу
в 2015 році.
-друге місце чемпіонату Першої ліги Хмельницької області з футболу
в складі команди «Евеліна» в 2016 році.
-третє місце чемпіонату Першої ліги Хмельницької області з футболу
в складі команди «Евеліна» в 2017 році.
- третє місце чемпіонату Першої ліги Хмельницької області з футболу
в складі команди «Евеліна» в 2018 році.


Хижун Богдан Олександрович –
студент групи УПЕП-17-2.
Чемпіон та багаторазовий призер чемпіонатів міста та
області. Призер чемпіонату України з тхеквондо ВТФ.

Чемпіонат Хмельницької обл. з тхеквондо ВТФ серед юніорів - 68 кг., м.Кам'янець-Подільський:
ІII місце
Чемпіонат Хмельницької обл. з тхеквондо ВТФ серед юніорів - 68 кг., м.Хмельницький:
ІI місце;
Чемпіонат Хмельницької обл. з тхеквондо ВТФ серед юніорів - 68 кг., м.Хмельницький(Командний чемпіонат обл.):
І місце;
Чемпіонат Хмельницької обл. з тхеквондо ВТФ серед кадетів - 56 кг., м.Старокостянтинів:
ІІ місце;
Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юніорів - 73 кг., м.Полтава:
ІІI місце;.
Турнір "Кубок Карпат" з тхеквондо ВТФ серед юніорів - 68 кг., м.Івано-Франківськ:
ІI місце.


Шварчук Андрій Васильович –
студент групи УПЕПм-12-1.
Багаторазовий чемпіон та призер міської Спартакіади
серед студентів ВНЗ І-ІV рівнів акредитації міста
Хмельницького, Універсіади студентів Хмельницького
національного університету та змагань з настільного тенісу
присвячених Дню фізичної культури і спорту та річниці ХНУ.
Міська Спартакіада з настільного тенісу серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації міста Хмельницького (15-17 листопада 2011 року, м. Хмельницький):
І загальнокомандне місце в складі збірної команди ХНУ з настільного тенісу;
XVIII Універсіада студентів Хмельницького національного університету, яка проводилася за програмою XI літньої Універсіади України (3-4 квітня 2012 року):
І місце у змішаному розряді; ІІІ місце в особистому розряді;
Міська Спартакіада серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації міста Хмельницького (2015-2016 навчальний рік, м. Хмельницький):
ІІ загальнокомандне місце в складі збірних команд ХНУ;
Змагання з «Настільного тенісу», що відбулися з нагоди 54-річчя Хмельницького національного університету (жовтень 2016 року):
ІІ місце в особистому розряді;
Міська Спартакіада серед студентів ВНЗ І-ІV рівнів акредитації міста Хмельницького (8-10 листопада 2016 року, м. Хмельницький):
І загальнокомандне місце в складі збірної команди ХНУ з настільного тенісу.


Коханський Михайло Анатолійович –
студент групи УПЕП-14-1.
Багаторазовий призер і переможець обласних і районних
турнірів, нагороджений дипломами, грамотами та медалями
за високі спортивні досягнення з футболу:
- перше місце в фінальних обласних Спортивних іграх «Старти надій» у 2010 році;
- друге місце на міжрайонних змаганнях з футболу як гравця футбольної команди «Модерн» у 2010 році;
- грамотою як найкращого гравця команди ДЮСШ Деражня відкритого міського турніру з футболу у 2010 році;
- дипломом другого ступеня у Першості Деражнянського району з футзалу серед дорослих 2010 року;
- переможець розіграшу Кубку Деражнянського району з футболу у 2011 році;
- грамотою Деражнянського міського осередку Федерації спортивного туризму України за вагомий внесок у розвиток туристичної команди «Азимут» у 2011 році;
- перше місце в Першості Деражнянського району з футзалу серед дорослих 2012 році;
- грамотою Відділу освіти, молоді та спорту Деражнянської районної державної адміністрації за І місце з футболу як гравця команди «Олімп» у 2013 році;
- грамотою за І місце як гравця команди «Косаки» в районному зборі дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» у 2013 році;
- грамотою Районної організації ВФСТ «Колос» АПК України як гравця команди «Олімп», яка посіла І місце у другій лізі Чемпіонату Деражнянського району з міні-футболу у 2014 році;
- грамотою за І місце з фут залу в Чемпіонаті району у 2014 році; - грамотою Міністерства освіти і науки України за особливі досягнення з футболу у 2014 році;
- грамотою як гравця команди «Ліга молоді» за ІІІ місце з міні-футболу серед команд Деражнянської молодіжної організації «Ліга молоді Деражнянщини» в 2016 році;
- грамотою як гравця команди «ДЮСШ-POWER», яка зайняла І місце в V-му Чемпіонаті Першої ліги Деражнянського району з футзалу у 2016 році.


Беліков Ігор Костянтинович –
студент групи УПЕП-14-1.
Неодноразово приймав участь у міських та обласних змаганнях з футболу та футзалу.
Багаторазовий призер і переможець обласних і районних турнірів, нагороджений дипломами, грамотами та медалями за високі спортивні досягнення з футболу:
- за 1 місце на змаганнях з футболу, присвячених 115-й річниці утворення Міжнародного Олімпійського Комітету та 65-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників у 2009 році;
- за 1 місце на міжміських та міжрайонних змаганнях з міні-футболу у 2010 році;
- за 3 місце в змаганнях з міні-футболу у місті Деражня у 2010 році;
- за 1 місце на міжміських та міжрайонних змаганнях з футбольних нормативів, футболу та спортивного триборства у 2011 році;
- за 2 місце в І етапі Національного Кубку футболу Євро 2012 в Деражнянському районі;
- за 2 місце у відкритій першості з футболу присвяченої пам’яті ветеранів ФК «Інструментальник» у 2013 році;
- за 1 місце з футболу серед команд Деражнянського району у 2013 році;
- за 3 місце з футзалу в чемпіонаті Деражнянського району у 2014 році.
Висловлено подяку за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Деражнянському районі, пропаганду здорового способу життя серед учнівської молоді.


Красюк Василь Петрович –
студент групи УПЕП-14-1.
Багаторазовий призер міських та обласних турнірів, змагань та чемпіонатів з футболу.
Багаторазовий призер і переможець обласних і районних турнірів, нагороджений дипломами, грамотами та медалями за високі спортивні досягнення з футболу:
-за 2 місце в чемпіонаті з району з футболу по другій групі у 2016 році;
- за 2 місце у футбольному турнірі «Кубок первинної профспілкової організації студентів Хмельницького національного університету» у 2016 році.

Березюк Роман Леонідович –
студент групи УПЕП-09-2.
Член збірної команди ХНУ з баскетболу.
Міська Спартакіада з баскетболу (юнаки):
досягнення з баскетболу:
2000 рік — III місце; 2001 рік — II місце; 2002 рік — II місце; 2003 рік — II місце; 2004 рік — II місце; 2005 рік — II місце; 2006 рік — II місце; 2007 рік — I місце; 2008 рік — II місце; 2009 рік — II місце.
Міський турнір з баскетболу пам’яті І.І.Філіпова (юнаки):
2000 рік — I місце; 2001 рік — III місце; 2002 рік — III місце; 2004 рік — I місце; 2005 рік — I місце; 2006 рік — II місце; 2007 рік — III місце; 2008 рік — II місце; 2009 рік — I місце.
Кубок міста з баскетболу (юнаки):
2000 рік — II місце; 2003 рік — II місце; 2004 рік — I місце; 2005 рік — II місце; 2007 рік — I місце; 2008 рік — III місце.
Міський турнір з баскетболу пам'яті Б.З. Клименка:
2005 рік — І місце, 2006 рік — ІІ місце; 2008 рік — ІV місце.
2010 рік — II місце у змаганнях з баскетболу в заліку міської Спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів 3 - 4 рівня акредитації.
2011 рік — III місце з баскетболу в заліку міської Спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів 3-4 рівня акредитації.
Учасник змагань обласної Спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів 3 - 4 рівня акредитації.
Учасник змагань кубку з баскетболу імені Дроздова В.М. з 2009 по 2011 р.р.. Учасник змагань обласної Спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів 3 - 4 рівня акредитації (Кам’янець - Подільський).


Мисловський Дмитро Володимирович –
студент групи УПЕП-09-2.
Член збірної команди ХНУ з баскетболу.
Міська Спартакіада з баскетболу (юнаки):
2000 рік — III місце; 2001 рік — II місце; 2002 рік — II місце;
2003 рік — II місце; 2004 рік — II місце; 2005 рік — II місце;
2006 рік — II місце; 2007 рік — I місце; 2008 рік — II місце;
2009 рік — II місце.
Міський турнір з баскетболу пам’яті І.І.Філіпова (юнаки):
2000 рік — I місце; 2001 рік — III місце; 2002 рік — III місце;
2004 рік — I місце; 2005 рік — I місце; 2006 рік — II місце;
2007 рік — III місце; 2008 рік — II місце; 2009 рік — I місце.
Кубок міста з баскетболу (юнаки):
2000 рік — II місце; 2003 рік — II місце; 2004 рік — I місце; 2005 рік — II місце;
2007 рік — I місце; 2008 рік — III місце.
Міський турнір з баскетболу пам'яті Б.З. Клименка:
2005 рік — І місце, 2006 рік — ІІ місце; 2008 рік — ІV місце.
2010 рік — II місце у змаганнях з баскетболу в заліку міської Спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів 3 - 4 рівня акредитації.
2011 рік — III місце з баскетболу в заліку міської Спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів 3-4 рівня акредитації.
Учасник змагань, обласної Спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів 3 - 4 рівня акредитації.
Учасник змагань кубку з баскетболу імені Дроздова В.М. з 2009 по 2011 р.р..
Учасник змагань обласної Спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів 3 - 4 рівня акредитації (Кам’янець - Подільський).


Беспалько Наталія Сергіївна –
студент групи УПЕП-10-1.
Майстер спорту, дворазова чемпіонка України з веслування на байдарках, срібна призерка юнацьких ігор.
Багаторазова призерка і переможниця багатьох Всеукраїнських і Міжнародних турнірів:
- у 2007 році – двічі була чемпіонкою України;
- у 2009 році – стала срібною призеркою юнацьких ігор з веслування на байдарках та отримала звання майстра спорту.
З 2006 року по 2010 рік була членом збірної Хмельницької області.
Тренувалась у ХДЮСШОР № 4 під керівництвом Майстра Аркадія Олександровича.


Бєлов Артур Леванович –
студент групи УПЕП-10-1.
Кандидат у майстри спорту по бігу на короткі дистанції (100 – 150 – 300 м).
Неодноразово нагороджувався за високі спортивні досягнення та вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту (2005 – 2010 р.р.). Переможець Всеукраїнських та Міжнародних змагань і турнірів.
З 2005 р. по 2010 р. займався футболом та футзалом у ДЮШС № 1.
Паралельно на протязі двох років (2007 – 2009 р.р.) займався плаванням. Посів ІІ та ІІІ місця на міських змаганнях з цього виду спорту та нагороджений медалями.
У 2009 році присвоєно звання кандидат у майстри спорту.
З 2007 року й по цей час займається капоейро.


Мельничук Максим Вікторович –
студент групи УПЕП-10-1.
З 2000 р. по 2010 р. займався футболом та футзалом у ДЮСШ № 1. Тренувався під керівництвом Басістого Андрія Анатолійовича, Черінкова Юрія Вікторовича, Жмурко Юрія Івановича. Неодноразово приймав участь у міських та обласних змаганнях з футболу та футзалу. Багаторазовий призер і переможець Всеукраїнських і обласних турнірів:
- 2007 рік – ІІ місце у міських змаганнях з футболу серед юнаків (м. Хмельницький);
- 2008 рік – нагороджений почесною грамотою за активну участь у міських загальношкільних спортивно-масових заходах (м. Хмельницький);
- 2009 рік – відзначений почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та формування навичок здорового способу життя;
- 2010 рік – відзнака за високі досягнення у спорті та вагомий внесок у розвиток фізичної культури.
З 2010 року займається кікбоксингом у спортивній секції «Спортсмен» під наставництвом Майструка Ігоря та Майструка Михайла.


Підгурський Олександр Володимирович – студент групи УПЕП-10-1.
З 2002 р. по 2007 р. активно займався футболом у ДЮСШ № 1 під керівництвом Басістого Андрія Анатолійовича. Неодноразово нагороджувався дипломами, грамотами та медалями за високі спортивні досягнення з футболу:
- лютий 2005 року – диплом за ІІІ місце у змаганнях за першість Хмельницької ДЮСШ № 1 з футболу;
- травень 2005 року – І місце у відкритому футбольному турнірі міста Хмельницького;
- вересень 2005 року – І місце у турнірі з міні-футболу серед юнаків.
З 2008 року по 2009 рік займався футзалом у спортивному комплексі "Динамо" під керівництвом тренерів Рефель Вадима Івановича та Глушка Ігоря Івановича.
У грудні 2009 року посів ІІ місце у шкільних змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки та ІІ місце у вправі з кульової стрільби МГ-2.
У 2010 році – приймав участь у міських змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки під час військової підготовки, де посів ІІ місце.


Лужняк Андрій Миколайович - студент групи УПЕП-11-2.
Учасник і неодноразовий призер всеукраїнських змагань з спортивного туризму (2009-2011рр.) Здобував перемоги у змаганнях з спортивного орієнтування та водного туризму. Капітан волейбольної команди НВК №4 (2010-2011 р.р.).
У 2010 році на першості України з водного туризму посів ІІІ місце.
У 2009-2011 роках здобував перемоги на міських змаганнях у складі волейбольної команди НВК №4.
Призер Всеукраїнських змагань «Кам’янецькі скелі».


Краснюк Артем Юрійович - студент групи УПЕз-06-1.
Майстер спорту України з вільної боротьби, член національної збірної України.
Багаторазовий призер і переможець багатьох всеукраїнських і міжнародних турнірів:
- 2005 рік - міжнародний турнір ім. Сцібайла(Тернопіль, 1 місце)
- 2006 рік – призер міжнародного турніру "Дружба"(Бровари, 111 місце)
- 2006 рік міжнародний турнір кубок "Дуная"(Харків, 1 місце)
- 2007 рік - міжнародний турнір "Чорне море"(Одеса, 111 місце).
- 2006-2007 роки - Всеукраїнський турнір ім.. Бандери(Київ, 11 місце).
- 2008 рік міжнародний турнір "Солідарність"(Дніпропетровськ, 1 місце).
Багаторазовий призер чемпіонату України серед молоді з 2006-2010 р.р.
Переможець кубку України серед молоді 2009-Хмельницький.


Ткач Юрій Олександрович - студент групи УПЕП-07-1.
Кандидат в майстри спорту України з вільної боротьби. Багаторазовий призер і переможець багатьох всеукраїнських і міжнародних турнірів:
- 2005 рік – міжнародний турнір імені Богдана Сцібайла (Тернопіль, 1 місце);
- 2005 рік - Всеукраїнський турнір імені Устима Кармелюка (м. Камянець – Подільський, 1 місце);
- 2006 рік – міжнародний турнір імені Богдана Сцібайла (Тернопіль, 1 місце);
- 2006 рік – міжнародний турнір пам’яті Григорівського десанта (м. Южний, 1 місце);
- 2007 рік – Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті В. Геращенка (Тернопіль, 1 місце);
- 2007 рік – Всеукраїнський турнір імені Бендери (м. Київ, 1 місце);
- 2009 рік – переможець Всеукраїнського турніру присвячений пам’яті учасника афганських подій Олега Онищука (м. Хмельницький, 1 місце);
- 2010 рік – переможець Всеукраїнського турніру присвячений пам’яті учасника афганських подій Олега Онищука (м. Хмельницький, 1 місце).
Призер чемпіонату України серед молоді.


Довгалюк Іван Миколайович - студент групи УПЕП-11-1.
Учасник великої кількості змагань з футболу і волейболу:
- 2007 рік – виграв з командою «Агро-Віста» кубок району.
- 2008 рік - виграли кубок "Весна" на районному рівні.
- 2008-2010 р.р. – з шкільною командою виграли чемпіонат «Шкіряний м’яч» .
- 2010 рік – з шкільною командою виступав на районих змаганнях з волейболу (3 місце) .
- 2010 рік – запрошений грати за «Камчатку», команду яка виступає на обласному рівні.
2010-2011 р.р. – капітан сільської і шкільної команди з якими достойно виступав на чемпіонатах району.


Кобріна Юлія Віталіївна - студент групи УПЕП-10-2.
Багаторазовий призер міських та обласних турнірів, змагань та чемпіонатів з баскетболу.
Нагороджена численними дипломами та грамотами:
- за 1 місце у «Кубку Поділля» в Спартакіаді школярів Хмельницької області з баскетболу серед дівчат;
- за 1 місце у фіналі V-х літніх спортивних ігор молоді області з баскетболу серед юніорок;
- в змаганнях з баскетболу, присвячених відкриттю XXIX Олімпійських ігор в Пекіні;
- за 1 місце у міській Спартакіаді серед дівчат середніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів;
- за 1 місце в змаганнях Всеуркраїнської юнацької баскетбольної ліги серед команд дівчат 1993 р.н.;
- в Чемпіонаті області з баскетболу серед жіночих команд.
Висловлено подяку за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в м. Хмельницькому, пропаганду здорового способу життя серед учнівської молоді та з нагоди перемоги у змаганнях Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 1993 р.н., за багаторічний вагомий внесок, здобутки і досягнення високих спортивних результатів Хмельницької ДЮСШ №1 з нагоди випуску 2010 року.


Мазур Ярослав Іванович - студент групи УПЕП-10-2.
Кандидат в майстри спорту України з боротьби Дзюдо.
Неодноразово нагороджувався за високі спортивні досягнення та вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту .
Багаторазовий призер і переможець Всеукраїнських, міжнародних та обласних турнірів:
- 2008 рік – Міжнародний турнір присвячений Міжнародному дню захисника дітей (1 місце)
- 2009 рік – Іменна стипендія за вагомі здобутки в галузі фізкультури і спорту.
- 2008 рік – учасник III спортивних ігор школярів (1 місце)
- 2007 рік – першість області з боротьби самбо (м. Нетішин, 1 місце)
- 2006 рік – першість області з боротьби самбо (1 місце)
- 2005 рік – Всеукраїнський турнір «Кубок Лева»(м. Львів, 1 місце)
- 2008рік – відкрита першість Хмельницької області (м. Хмельницький, 1 місце )
- 2006 рік – II новорічний міжнародний турнір з дзюдо ( 3 місце )
- 2010 рік – у V юнацьких спортивних іграх з боротьби самбо (3 місце )
- 2005 рік – першість області з боротьби самбо ( 2 місце )
- 2006 рік - відкрита першість області з боротьби дзюдо (1 місце)
- 2005 рік - міжнародний турнір з дзюдо ( 3 місце )
- 2008 рік – у відкритій першості міста з дзюдо (м. Хмельницький, 1 місце )


Хоменчук Максим Станіславович - студент групи УПЕП_08-2.
Кандидат в майстри спорту з карате-до (S.K.I.F)
2004 рік - ІІІ місце у відкритій першості з тхеквондо (м. Ужгород)
2005 рік - І місце у ІV Літніх юнацьких іграх з тхеквондо (м. Стрий)
2006 рік - І місце у відкритому чемпіонаті Закарпатської області (м. Мукачеве)
2006 р. - ІІ командне місце з куміте на кубок «Лева» (м. Львів)
2006 рік - ІІ місце з карате-до (м. Стрий)
2007 рік - ІІ місце з карате-до в першості Федерації Бойових Єдиноборств (м. Калуш)
2007 рік - ІІ місце в першості України з карате-до у розділі «ката» - комплекс вільних рухів (м. Київ)
2007 рік - ІІ місце кубка Федерації Бойових Єдиноборств в складі команди Бусідо (м. Виноградів)


Залиште дані і ми з вами звяжемось

ONLINE - INFO

КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
"АБІТУРІЄНТУ – 2022"
за напрямом «ЕКОНОМІКА»

Немає такого часу, щоб нас не було
І немає такого місця, де б ми не були,
Ми є скрізь і завжди!

© Колектив кафедри УПЕП

ЦЕНТР НАДАЄ КОНСУЛЬТАЦІЇЇ З НАСТУПНИХ ПИТАНЬ:

  • 1. Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів
  • 2. Подача електронної заяви та необхідних документів на вступ до ВНЗ
  • 3. Загальні положення вступу до ВНЗ у 2022 році
  • 4. Конкурсний відбір
  • 5. Право здобувачів вищої освіти на різні джерела її фінансування
  • 6. Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання
  • 7. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до ВНЗ
  • 8. Організація та проведення конкурсного відбору
  • 9. Рейтингові списки вступників та рекомендації до зарахування у ВНЗ
  • 10. Зарахування до ВНЗ
  • Консультації надають :
phone
  • Леся Вікторівна 067-381-21-22
  • Наталія Петрівна 097-812-49-87
  • e-mail: upepfeu@gmail.com

Хто володіє інформацією, той володіє світом

© Н.М. Ротшильд