МЕНЮ

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО
НА КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ "OSVITA BEST"!
СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ЕКОНОМІКА"
ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЄЮ (ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ)
"HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ"
ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

НАПРЯМИ, СФЕРИ ТА РІВНІ УПРАВЛІНСЬКОЇ, ДІЛОВОЇ І ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

НАПРЯМИ, СФЕРИ ТА РІВНІ управлІнськоЇ, дІловоЇ та професІйноЇ дІяльностІ фахІвцІв зІ спецІальностІ «ЕКОНОМІКА» за спецІалІзацІЄю (освІтньою програмою)
«HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ» ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

1. Державні і бізнес-підприємницькі структури та установи Національні і транснаціональні корпорації; корпоративні промислові підприємства різноманітних видів діяльності, форм власності та господарювання; холдингові компанії; публічні та приватні акціонерні товариства; організації, фірми, компанії сфери послуг; рітейл фірми; оптово-роздрібні торговельні організації; логістичні й транспортні компанії; паблік рілейшнз; туристичні, рекламні та іміджеві агенції; ріелторські агентства, підприємства готельного і ресторанного бізнесу; господарства агропромислового комплексу; страхові, інвестиційні та лізингові компанії; банківські установи; індустрія мас-медіа.

2. Бізнес-підприємницькі і посередницькі структури на ринку праці, товарів та послуг Біржі праці, товарні і фондові біржі; обласні, районні та міські центри зайнятості; рекрутингові агентства; кадрово-консалтингові фірми; кадрові агенції; компанії аутстафери та аутсорсери; бізнес-школи; тренінгові центри; компанії Executive Search; організації коуч-менеджменту, центри соціальних і економічних досліджень.

3. Державні і муніципальні установи та управлінські структури Вищі органи державного управління: Офіс Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України; обласні і районні державні адміністрації; органи місцевого самоврядування; профільні міністерства: Міністерство соціальної політики України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України; регіональні департаменти економіки, соціальної сфери, статистики; служби економічного контролю, аудиту, ревізії; науково-дослідні інститути з питань управління людськими ресурсами, економічної та соціальної політики; торговельно-промислові палати; житлово-комунальні господарства; Державна фіскальна служба України; Державна казначейська служба України; різноманітні компанії, установи, фонди, інспекції, департаменти, управління тощо.

ФахІвцІ зІ спецІальностІ «ЕКОНОМІКА» за спецІалІзацІЄю (освІтньою програмою)
«HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ»
здатнІ працювати:

- Керівниками і провідними фахівцями у вищих державних органах управління: Офісу Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, міністерствах, відомствах, управліннях, департаментах тощо.
- Керівниками і провідними фахівцями різноманітних органів регіонального управління і місцевого самоврядування.
- Президентами і віце-президентами національних і транснаціональних корпорацій, акціонерних товариств, фірм, компаній тощо.
- Генеральними і виконавчими директорами, заступниками, радниками, провідними фахівцями промислових підприємств та організацій.
- Керівниками, провідними фахівцями, експертами національних і міжнародних організацій з соціальних і кадрових питань, проблем зайнятості і міграції населення, управління мобільністю робочої сили тощо.
- Керівниками і провідними фахівцями обласних, районних і міських центрів зайнятості та бірж праці.
- Керівниками і провідними фахівцями структурних підрозділів промислових підприємств різних видів діяльності, форм власності та господарювання.
- Керівниками і провідними фахівцями підприємств агропромислового комплексу, готельно-ресторанного бізнесу та житлово-комунального господарства.
- Керівниками і провідними фахівцями науково-дослідних інститутів, закладів вищої освіти, коледжів тощо.
- Керівниками і провідними фахівцями страхових компаній, банків, фінансових організацій, контрольно-ревізійних та фіскальних служб.
- Керівниками і провідними фахівцями різноманітних благодійних фондів, громадських організацій, управлінь, інспекцій, департаментів тощо.

За умов ринковоЇ економІки фахІвцІ зІ спецІальностІ «ЕКОНОМІКА» за спецІалІзацІЄю
(освІтньою програмою)
«HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ»

спроможнІ виконувати функцІЇ:

HR-директора, креативного директора, директора з корпоративного PR, топ-менеджера, HR-менеджера, івент-менеджера, тренінг-менеджера, супервайзера, промоутера, мерчандайзера, хедхантера, кадрового аудитора, корпоративного іміджмейкера, фандрайзера з соціального волонтерства, експерта з тимбілдингу, спеціаліста з аутсорсингу персоналу, фахівця з аутстафінгу персоналу, адміністратора офісу, експерта з ділових комунікацій та нетворкінгу, рекрутера, експерта з соціальної відповідальності бізнесу, спеціаліста з лізингу, дистриб'ютора тощо.

ФахІвцІ зІ спецІальностІ «ЕКОНОМІКА» за спецІалІзацІЄю (освІтньою програмою)
«HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ»

здатні успішно засновувати приватні фірми і компанії та ефективно займатися підприємницькою діяльністю - ВЛАСНИМ БІЗНЕСОМ на мікро-, мезо- і макроекономічному рівнях управління; у великому, середньому та дрібному бізнесі; у виробничій і невиробничій сферах.

Залиште дані і ми з вами звяжемось

ONLINE - INFO

КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
"АБІТУРІЄНТУ – 2022"
за напрямом «ЕКОНОМІКА»

Немає такого часу, щоб нас не було
І немає такого місця, де б ми не були,
Ми є скрізь і завжди!

© Колектив кафедри УПЕП

ЦЕНТР НАДАЄ КОНСУЛЬТАЦІЇЇ З НАСТУПНИХ ПИТАНЬ:

 • 1. Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів
 • 2. Подача електронної заяви та необхідних документів на вступ до ВНЗ
 • 3. Загальні положення вступу до ВНЗ у 2022 році
 • 4. Конкурсний відбір
 • 5. Право здобувачів вищої освіти на різні джерела її фінансування
 • 6. Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання
 • 7. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до ВНЗ
 • 8. Організація та проведення конкурсного відбору
 • 9. Рейтингові списки вступників та рекомендації до зарахування у ВНЗ
 • 10. Зарахування до ВНЗ
 • Консультації надають :
phone
 • Леся Вікторівна 067-381-21-22
 • Наталія Петрівна 097-812-49-87
 • e-mail: upepfeu@gmail.com

Хто володіє інформацією, той володіє світом

© Н.М. Ротшильд