МЕНЮ

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО
НА КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ "OSVITA BEST"!
СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ЕКОНОМІКА"
ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЄЮ (ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ)
"HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ"
ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ДО ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОНОМІКА» ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЄЮ «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКА ПРАЦІ» ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДО ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Підготовка фахівців зі спеціальності «ЕКОНОМІКА» за спеціалізацією «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКА ПРАЦІ» здійснюється не лише в межах аудиторій Хмельницького національного університету, а й шляхом проведення різноманітних екскурсій, консультацій, зустрічей з керівниками і фахівцями у різних сферах управлінської, ділової та професійної діяльності.

31 жовтня 2019 року студенти груп УПЕП-18-1, УПЕП-18-2, УПЕП-18-3, УПЕП-17-1, УПЕП-17-2 та професорсько-викладацький склад кафедри Управління персоналом і економіки праці: доц. Базалійська Н.П., доц. Волянська-Савчук Л.В., ст. викл. Зелена М.І., доц. Шелест Є.О., доц. Чернушкіна О.О. відвідали Хмельницьку обласну раду.

Ознайомлення з роботою Хмельницької обласної ради провели керуюча справами виконавчого апарату Поліщук Валентина Миколаївна та заступник начальника відділу фінансово-господарського забезпечення виконавчого апарату Горецький Сергій Вікторович. Студентів і викладачів ознайомили з історією створення області, з її гербом та прапором, специфікою функціонування найвищої гілки влади області, з роботою та обов’язками депутатів, їхніми повноваженнями, з принципами діяльності депутатських комісій, фракцій та груп, з особливостями засідання ради, де приймаються найважливіші рішення у різних сферах суспільного життя Хмельницької області, про те, як приймається місцевий бюджет та проходять голосування.

Також студенти та викладачі кафедри ознайомилися з організаційною структурою апарату ради, дорадчими органами, функціями та повноваженнями, зі специфікою роботи, структурою та основними проблемами, з якими стикається адміністрація та її апарат, висловили свої думки з питань бюджетної децентралізації, взаємодії органів влади та суспільства, комп’ютеризації діловодства та прийняття управлінських рішень.

Під час зустрічі студенти проявили неабияку активність та інтерес. Вони цікавились роботою електронної системи голосування та її модернізацією. Валентина Миколаївна зазначила, що згідно із Законодавством України усі голосування проводяться поіменно, аби виборець міг бачити, як голосує його депутат. Велика кількість запитань від студентів, їхня зацікавленість свідчать, що така співпраця між кафедрою Управління персоналом і економіки праці та різними державними установами є корисною та необхідною для формування у студентів сучасного світосприйняття та творчого інноваційного мислення.

Також, студенти мали можливість відчути себе у ролі депутатів, голови та його заступників. На завершення зустрічі студенти сфотографувалися на згадку про перебування у стінах Хмельницької обласної ради.

Висловлюємо найщирішу вдячність організаторам заходу за інтелектуальне та професійне збагачення студентів, за безцінний досвід для майбутніх фахівців. Бажаємо вам успіхів і завзяття у праці, творчого натхнення, великого бажання до звершень, подальшого процвітання та всіляких гараздів у вашому житті!

Залиште дані і ми з вами звяжемось

ONLINE - INFO

КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
"АБІТУРІЄНТУ – 2022"
за напрямом «ЕКОНОМІКА»

Немає такого часу, щоб нас не було
І немає такого місця, де б ми не були,
Ми є скрізь і завжди!

© Колектив кафедри УПЕП

ЦЕНТР НАДАЄ КОНСУЛЬТАЦІЇЇ З НАСТУПНИХ ПИТАНЬ:

 • 1. Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів
 • 2. Подача електронної заяви та необхідних документів на вступ до ВНЗ
 • 3. Загальні положення вступу до ВНЗ у 2022 році
 • 4. Конкурсний відбір
 • 5. Право здобувачів вищої освіти на різні джерела її фінансування
 • 6. Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання
 • 7. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до ВНЗ
 • 8. Організація та проведення конкурсного відбору
 • 9. Рейтингові списки вступників та рекомендації до зарахування у ВНЗ
 • 10. Зарахування до ВНЗ
 • Консультації надають :
phone
 • Леся Вікторівна 067-381-21-22
 • Наталія Петрівна 097-812-49-87
 • e-mail: upepfeu@gmail.com

Хто володіє інформацією, той володіє світом

© Н.М. Ротшильд