МЕНЮ

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО
НА КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ "OSVITA BEST"!
СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ЕКОНОМІКА"
ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЄЮ (ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ)
"HR-ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ"
ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ЗАХИСТ ДИПЛОМІВ

ШАНОВНІ МАГІСТРИ!

Щиро вітаємо Вас з найважливішою подією у Вашому житті! Ви успішно пройшли захист дипломних робіт для отримання освітнього рівня «МАГІСТР» з спеціальності «ЕКОНОМІКА» за унікальною освітньо-професійною програмою «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКА ПРАЦІ» Хмельницького національного університету !
Екзаменаційною комісією кафедри Управління персоналом і економіки праці у складі д.е.н., професора, академіка Академії економічних наук України, завідувача кафедри Управління персоналом і економіки праці Ведернікова Михайла Даниловича; к.е.н., доцента кафедри управління персоналом і економіки праці Чернушкіної Оксани Олександрівни; к.е.н., доцента кафедри управління персоналом і економіки праці Базалійської Наталії Петрівни; к.е.н., доцента кафедри управління персоналом і економіки праці Волянської-Савчук Лесі Вікторівни; к.е.н., доцента кафедри управління персоналом і економіки праці Зеленої Марії Іванівни, під головуванням доктора наук з державного управління, завідувача кафедри Публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права Щепанського Едуарда Валерійовича, було захищено 36 магістерських дипломних робіт студентів денної, заочної та дистанційної форм навчання.
Захист відбувся в режимі on-line у вигляді відео-конференції за допомогою платформи ZOOM.
Екзаменаційною комісією відмічається високий освітньо-професійний рівень захищених робіт, які виконані на належному науково-теоретичному та методичному рівнях, деякі з них мають практичне значення. Тематика представлених дипломних робіт магістрів характеризується високою актуальністю в сучасних умовах господарювання для підприємств різних форм власності. Роботи виконані на актуальні теми, та пов’язані з ринковою трансформацією національної економіки України, а саме:
- hr-брендинг як бізнес-економічний інструмент ефективного управління компанією;
- формування нової моделі управління персоналом підприємства на засадах діджиталізації;
- впровадження реінжинірингу HR-процесів будівельного підприємства;
- hr-бенчмаркінг як сучасна технологія управління сільськогосподарським підприємством;
- застосування Smart-рекрутингу як сучасного інструменту найму персоналу організації;
- гейміфікація як інструмент формування мотивації ефективної праці персоналу підприємства.
Для дослідження було обрано діючі підприємства різних типів власності, серед яких: ТОВ «Веселка-Л» (м. Львів), ДП ПрАТ «Оболонь» «Красилівське» (м. Красилів), КП «Хмельницька інфекційна лікарня» Хмельницької міської ради (м. Хмельницький), ТОВ «МС-Зв'язок» (м. Хмельницький), Хмельницьке центральне регіональне відділення АТ «МЕГАБАНК», Погребищенська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості, ДП «Новатор» (м. Хмельницький), ТОВ «Альпмонтаж» (м. Хмельницький), ТОВ «Лім-Трейд» (м. Львів), Комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Хмельницької обласної ради, ТОВ «Р.І.Н.О» (м. Хмельницький), Приватне науково- виробниче підприємство «КОРПУСКУЛА» (м. Хмельницький), ТОВ ГАМА-ТЕХНІКА ЛТД (м. Хмельницький) та інші.
Екзаменаційна комісія та колектив кафедри Управління персоналом і економіки праці вітає випускників з успішним захистом магістерських дипломних робіт. Дорогі наші магістри! Прийміть щирі вітання з вдалим захистом дипломних робіт магістра! Бажаємо Вам подальших успіхів у професійній діяльності та яскравого майбутнього. Нехай диплом магістра з спеціальності «ЕКОНОМІКА» за освітньо- професійною програмою «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКА ПРАЦІ» Хмельницького національного університету залишається для Вас не просто документом про Вищу освіту, а й надійним провідником на професійному шляху та предметом гордості. Колектив кафедри впевнений, що на Вашому шляху ще багато перемог, нових проектів та нових досягнень! Щиро віримо у блискуче майбутнє наших випускників! Двері кафедри Управління персоналом і економіки праці – Вашої Alma Mater завжди залишаються відкритими, тому з нетерпінням чекатимемо нових зустрічей!!!

Залиште дані і ми з вами звяжемось

ONLINE - INFO

КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
"АБІТУРІЄНТУ – 2022"
за напрямом «ЕКОНОМІКА»

Немає такого часу, щоб нас не було
І немає такого місця, де б ми не були,
Ми є скрізь і завжди!

© Колектив кафедри УПЕП

ЦЕНТР НАДАЄ КОНСУЛЬТАЦІЇЇ З НАСТУПНИХ ПИТАНЬ:

 • 1. Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів
 • 2. Подача електронної заяви та необхідних документів на вступ до ВНЗ
 • 3. Загальні положення вступу до ВНЗ у 2022 році
 • 4. Конкурсний відбір
 • 5. Право здобувачів вищої освіти на різні джерела її фінансування
 • 6. Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання
 • 7. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до ВНЗ
 • 8. Організація та проведення конкурсного відбору
 • 9. Рейтингові списки вступників та рекомендації до зарахування у ВНЗ
 • 10. Зарахування до ВНЗ
 • Консультації надають :
phone
 • Леся Вікторівна 067-381-21-22
 • Наталія Петрівна 097-812-49-87
 • e-mail: upepfeu@gmail.com

Хто володіє інформацією, той володіє світом

© Н.М. Ротшильд